אירועים

אירוע ירוק עם פעולה קרקסית

אירועים פרטיים

המתחם שלנו גדול ומושקע, אבל הוא מתאים גם לאירועים משפחתיים קטנים. עשינו כבר עשרות ימי הולדת, בר ובת מצווה, ואפילו שתי חתונות.

יש לנו מחיר מיוחד לאירועים פרטיים כי אנחנו אוהבים אירועים כאלו שבהם כולם מכירים את כולם ואוהבים לשחק ביחד. ראינו כבר סבתות הולכות על חבל וסבים נתלים מטרפז ויש לנו המלצות חמות ממשפחות בכל הארץ.

הראשונה שתזמין מאיתנו מסיבת רווקות תקבל הפתעה מיוחדת.

לפרטים נוספים >

אירוע משפחתי ביער קק"ל

ימי כיף וגיבוש לעובדים

רוב הסיכויים שבארגון שלך כבר יש כמה עובדות ועובדים שנדבקו בחידק הקרקס: חוגי אקרובטיקה אוירית ואקרו-יוגה הם הדבר החם בעולם הכושר והפנאי, וגם לאלו שעוסקים בתחביבים אחרים יש פינה חמה בלב לקרקס, עוד לא הכרנו אדם שלא הצלחנו להעלות חיוך על פניו. יום גיבוש עם "פעולה קרקסית" הוא הימור בטוח בצבעים של הרפתקאה.

ימי הגיבוש שלנו שמים דגש על חשיבה יצירתית, תעוזה ויוזמה אישית.
במהלך הסדנאות נתבונן מקרוב בתהליכי למידה ונקבל פרספקטיבה חדשה על הצלחה וכישלון.

האירועים שלנו מתאפינים באוירה חופשית ונעימה: המשתתפים יכולים לבחור להשתתף בסדנאות בזק ממוקדות בכלים שונים או לשחק באופן חופשי עם הציוד שמסודר במרחב. ניתן תמיד לנוח ולהתרועע בפינות הישיבה.
אנו מעבירים הרצאות על תהליכי למידה, חשיבה יצירתית והתפתחות אישית. 
כל הסדנאות מתאימות למתחילים ומתחילות גמורים ומתוכננות כדי לעודד גם את הבישנים וחסרי הביטחון לנסות דברים חדשים.

 

בין לקוחותנינו באירועים מסוג זה: חברת מזור רובוטיקה, Sisence, Radwin

לפרטים נוספים >

אירועים קהילתיים

על הדשא בקיבוץ

הסדנה שלנו מתאימה מאד לפעילות רב-גילאית במקומות כגון קיבוצים, מושבים ושכונות. ילדים, בני נוער ומבוגרים ימצאו עניין ואתגר בכלים והמתקנים הרבים, חלק מבני המשפחה יעדיפו לשבת בפינות הישיבה הנאות או לשתות קפה בפינת השתייה האקולוגית שלנו. 

אנו יכולים להשתלב בתור אטרקציה מרכזית באירועי שיא, בשוקי איכרים ושאר ירידים מקומיים. כל שאנו זקוקים לו זו מדשאה או חורשה קטנה שיוכלו להכיל את כולכם.


היותנו קרקס נודד והעובדה שהמשאית הצבעונית היא ביתנו, מאפשרת לנו להישאר איתכם גם יותר מיום אחד: ניתן להזמין אותנו למספר ימים רצופים של פעילות בעלות נמוכה יחסית. כך נוכל לבנות איתכם תוכנית של סדנאות עומק מובנות של כלים ומיומניות שונות, של הרצאות ושל קולנוע החוצות שלנו - קרקסינמה.
המתחם שלנו יכול לארח גם תכנים שלכם - סדנאות, מפגשים קהילתיים, תחרויות ספורט, אמנות ודוכני מכירה שונים. שבוע כזה (או כמה ימים שתרצו) מתאים מאד לחגים או לחופש הגדול.

פעולה קרקסית ערכה אירועים קהילתיים בעשרות ישובים בארץ, מאילת ועד אצבע הגליל. שבוע קרקס של סדנאות ומתחם פתוח התקיים עד כה בקיבוץ להב ובשכונת ואדי ניסנס בחיפה.

לפרטים נוספים >

שבוע קרקס בואדי ניסנס

 
 
 

דברו איתנו

circusaction247@gmail.com  / טלפון: 0523-827275

אפשר גם להשאיר פרטים כאן למטה

ואנו נחזור אליכם במהירות

©2016 by Circus Action. Proudly created with Wix.com

  • Facebook Social Icon