מה אנחנו עושים

רומנטיקה וסכנה - מופע קרקס

רומנטיקה וסכנה הוא מופע קרקס זוגי שמתאים לכל הגילאים. הוא מצחיק ומותח, מלא קסם ודמיון. אנו גאים להציג 45 דקות של להטוטנות, לולינות וקטעים בהשתתפות הקהל עד לקטע סיום עוצר נשימה.

המופע יכול לעמוד כמופע רחוב, באירוע פרטי או קהילתי, בבית ספר או בפסטיבל. אנו נביא איתנו את כל מה שצריך, כולל הגברה, מחצלות, תאורה ואף חשמל במערכת הסולארית העוצמתית שעל המשאית שלנו.

מופע להטוטי אש

מראה המתחם עם אחד משני מתקני התלת-רגל

מופע להטוטי האש של פעולה קרקסית יכול לעמוד בפני עצמו, או להיות סיום מלהיב לאירוע קהילתי או פרטי גדול. זהו מופע זוגי בן 20 דקות, של להטוטנות בכלים בוערים לצלילי מוזיקה סוחפת.

סדנאות קרקס

קרקס אינטראקטיבי משלב בין הצבע והקסם של הביקור בקרקס, לבין האתגר שחווים האמנים המופיעים בו. אנו מציעים מגוון גדול מאד של סדנאות קרקס: אקרובטיקה אווירית ואקרו-יוגה, להטוטנות בכלים רבים ושונים (חלקם ייחודיים לסדנה שלנו ולא תמצאו אותם באף סדנה אחרת) הליכה על חבל, קביים חדי אופן ועוד. הסדנאות שלנו גמישות מאד ואנו נתאים אותן לאירוע שלך מבחינת מספר המשתתפים, גילאיהם, תנאי השטח והתקציב שלך.

מתחם קרקס מעוצב

מתחם הקרקס שלנו יכול להוסיף צבע ויופי לאירוע שלך. מלבד הציוד המקצועי אנו מביאים קישוטים, תאורה, כיסאות מיוחדים, ציליית לייקרה, ומתקני תצוגה לציוד, כדי ליצור את האווירה הססגונית והיצריתית שלנו.

הרצאות

סגנון החיים היחודי שלנו מעורר הרבה סקרנות ועניין, וההרצאות אותן העברנו כבר עשרות פעמים לפני אלפי אנשים יכולות להיות תוספת טובה ליום גיבוש או אירוע קהילתי. ניתן לשלב באירוע אחת משתי ההרצאות שלנו. אורך כל אחת מהן כ-35 דקות לפני שאלות הקהל:

קרקס ככלי להעצמה אישית - על משחק כיצירה, על תהליכי למידה, הצלחה וכישלון, ולמה זה לגמרי בסדר שכדורים נופלים לך מהידיים. ניתן לטעום מההרצאה שלנו בקטע הבא שהעברנו מול אלפי צופים בערב הפצ’ה קוצ’ה שנערך בהאנגר 11 בנמל ת”א.

משאית ושמה שמחה - שיחה על חיים בקרואן בישראל מפי מנחי הסדנה שחיים כבר יותר מארבע שנים במשאית הקרקסית הצבעונית. על חשיבה מחוץ לקופסה ועל התמודדות עם אתגרים. האם זהו פיתרון לבעיית הדיור בארץ? עד כמה זה חוקי ומה המשמעות של שינוי כזה בסגנון החיים? את המתעניינים נזמין לבקר במשאית שהיא ביתנו.

חלק מהתפאורה

חלק מהציוד ומתקני התצוגה

השותפים שלנו

צילום מקצועי

כולם נראים מגניב כשהם בתוך חישוק אוירי או עם מטה להטוטנות ביד. אנו עובדים עם מספר צלמים מקצועיים ורגישים שינציחו את הרגעים המרשימים והמשעשעים שלכם.

קייטרינג

אנו עובדים עם מגוון ספקים שיכולים להתאים את הכיבוד לאירוע שלכם - דוכני מזון ירידיים שמחים, אוכל טבעוני או מטבח שף.

הופעות

אנו עובדים עם מיטב אמני הקרקס בארץ ויכולים לשלב באירוע שלכם מופעים, כיתות אמן ודמויות שטח בהתאם לצרכיך והתקציב העומד לרשותך.

דברו איתנו

circusaction247@gmail.com  / טלפון: 0523-827275

אפשר גם להשאיר פרטים כאן למטה

ואנו נחזור אליכם במהירות

©2016 by Circus Action. Proudly created with Wix.com

  • Facebook Social Icon